LIVE005: Dlaczego robimy szkolenia deweloperskie? Co nami kieruje? - ROZSĄDNI BRACIA - BLOG o inwestowaniu w nieruchomości

Skąd wziął się pomysł, aby je robić? Jak długo będziemy je robić?

Zobacz: Poprzedni wpis | Następny wpis

Piotrek

Mieszkam i inwestuję na Pomorzu. Jestem założycielem kilku spółek, które działają z sukcesem na rynku nieruchomości. Wśród nich są firmy: posiadające nieruchomości na wynajem, oferujące usługi zarządzania najmem, zrzeszające osoby inwestujące grupowo we flipy, a także taka, która prowadzadzi działalność deweloperską.

Powiązane wpisy

komentarzy 5Moja opinia

 • Hey

  Jeśli dobrze zrozumiałem. Michał to w 2001 jak zrobiliście pierwszą inwestycję deweloperską miałeś 21 lat? Co to była za inwestycja. Jak to się stało, że wpadliście na taki pomysł?

  Dla mnie mega kozacko. Jeśli można to w jakim jesteście wieku?

  • Hej Michale,
   Ehhh człowiek raz przypadkiem powie ile ma lat i później to cały czas lata 😀 😀 😉
   W 2001r. miałem 22 lata. Naszą pierwszą inwestycją deweloperską był JEDEN dom w zabudowie bliźniaczej. Tzn. jeden bliźniak. Budowałem go razem z Robertem, bo Piotr był wtedy jeszcze w gimnazjum 😉

   Jak wpadliśmy na pomysł na to żeby robić deweloperkę? Nie da się tego opisać w komentarzu 🙂 Ale jest to dobry pomysł na wpis na blogu 🙂 Zapisuję!

   • I to byłby wpis!!!! Czy przed tym miałeś jakąś styczność z własnym biznesem?
    Czekam na wpis, mam nadzieję, że będzie niedługo.

    • Na pewno go zrealizujemy 🙂
     Czy ja jestem związany z biznesem 🙂 Hehe w zasadzie całe życie coś robiłem. Jeszcze jako mały chłopak sprzedawałem na rynku, najpierw jakieś stare książki, później też inny „towar”, który kupowałem od sąsiadów zza wschodniej granicy. Później zarabiałem przegrywając gry na dyskietkach na Amigę (jeszcze jak to było legalne 😉 Prowadziłem przez chwilę giełdę komputerową w moim mieście. Naturalnie, więc jakoś wyszło, że jak skończyłem szkołę średnią otworzyłem swoją działalność. Ehh dużo się działo. Chyba jest pomysł na kolejny wpis 🙂 Dzięki Michał!

 • No to teraz nabiera to sensu. Ziarno było zasiane szukałeś tylko tego czegoś. Zabranie się za taki temat w tym wieku bez wcześniejszych kontaktów z „biznesem” wydawał mi się nierealny. Dalej jednak podejrzewam, że mieliście pomoc kogoś kto wprowadził was w arkana lub przynajmniej podpowiadał 🙂 Co dalej nie zmienia faktu, że mega kozacko.

  Na razie czekam na wpis zanim awansuje was na moją listę idoli 🙂

Moja opinia

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.