SKĄD WZIĄĆ WSPÓLNIKÓW I KAPITAŁ? | PROSTY SCENARIUSZ | ROZSĄDNI BRACIA

Na pytanie czy prowadzić inwestycje samodzielnie czy ze wspólnikami każdy z pewnością ma swoją odpowiedź. Co jednak zrobić gdy wiesz, że chcesz prowadzić inwestycje z rzeczowymi, pracowitymi i kompetentnymi wspólnikami?

Skąd takich wziąć? Tym bardziej, że chcesz rozpocząć działalność deweloperską której nigdy wcześniej nie prowadziłeś.

W tym filmie zobaczysz jak poznali się Natalia, Marek i Artur oraz co razem zrobili. Wszystko od początku aż do teraz nie było dziełem przypadku! To był konkretnie napisany scenariusz, który oni po prostu zrealizowali.

Rozważnie i z namysłem podjęli decyzję o swojej pierwszej inwestycji i wybór padł na uczestnictwo w programie franczyzowym SASANKA. Jak wygląda współpraca wspólników oraz sama inwestycja? To zobaczysz w tym filmie.

DEWELOPER SZCZERZE O INWESTYCJI! | JAK ZACZĄĆ DEWELOPERKĘ SKUTECZNIE

To niewiarygodne jak dobrze domy SASANKA są odbierane przez klientów! Ale okazuje się, że często robią one KOLOSALNE wrażenie także na wykonawcach, którzy mają wykonać w nich prace 🙂

Jak zacząć działać w deweloperce?

Adam i Artur zaczęli ostro działać. Oglądamy jak wyglądają ich początki inwestowania deweloperskiego.

5 praktycznych tipów przy realizacji projektu deweloperskiego! 💪

Robert pokazuje kilka przydatnych wskazówek omawiając je na jednym z naszych osiedli Sasanek.

Pakt z molo pozostaje w mocy

RPP nie podwyższyła stóp, dlaczego i co to oznacza?

Jak szybko budować duże dochody pasywne? Jak zwiększyć swój majątek 20-krotnie?!

Za 15 lat będziesz żałował, że nie obejrzałeś tego filmu...

Copyright © by ROZSĄDNI BRACIA®. BLOG o inwestowaniu w nieruchomości. – Polityka prywatności

 

Wszystkie teksty prezentowane na tym blogu są stworzone przez nas. Wszystkie zdjęcia prezentowane na tym blogu, o ile nie zaznaczyliśmy tego wyraźnie, są wykonane przez nas osobiście lub na nasze zlecenie. Użycie jakiejkolwiek treści z tej strony wymaga naszej wyraźnej, pisemnej zgody. Znak słowny ROZSĄDNI BRACIA® jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Informacje przedstawione na tej stronie są naszymi prywatnymi opiniami i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Strona prowadzona przez BRATNA sp. z o.o. z siedzibą w Wejherowie.

Aby skontaktować się z nami kliknij tutaj. Znajdziesz tam nasz adres e-mail.

Wszystkie opinie prezentowane na tej stronie są naszymi subiektywnymi opiniami. Miej na uwadze, że rozwiązania inwestycyjne opisane przez nas bazują na naszych doświadczeniach i sprawdziły się w konkretnych warunkach, w których działamy.

Oznacza to, że nawet jeśli postąpisz w sposób, który opisujemy, to w Twojej konkretnej sytuacji efekty mogą być zupełnie odmienne niż się spodziewasz. Jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy aby inwestować – postaw na edukację a dopiero później zacznij inwestować prawdziwe pieniądze.