Pakt z molo pozostaje w mocy

RPP nie podwyższyła stóp, dlaczego i co to oznacza?

Jak szybko budować duże dochody pasywne? Jak zwiększyć swój majątek 20-krotnie?!

Za 15 lat będziesz żałował, że nie obejrzałeś tego filmu...

Jak zachowa się rynek deweloperski w najbliższych latach?

Omówienie aktualnej sytuacji, możliwych scenariuszy jej rozwoju oraz pokazanie naszej strategii na najbliższe lata.

Jak prowadzić deweloperkę w czasie kryzysu? Co budować w czasie kryzysu?

Właśnie zakończyliśmy budowę naszego najnowszego osiedla Sasanek. Michał wybrał się na spacer wokół tego osiedla i odpowiedział na kilka często zadawanych pytań: 🏡 Jakie domy sprzedają się podczas kryzysu, a jakie nie? 🏡 Dlaczego Rozsądni Bracia budują tylko domy Sasanka? 🏡 Czym jest model biznesowy Sasanka? 🏡 Kto także może budować Sasanki?

Czy da się dobrze zarabiać na flipach i deweloperce w średnim mieście?

Rozmowa z Wojciechem Pytlarzem - inwestorem i sportowcem.

Copyright © by ROZSĄDNI BRACIA®. BLOG o inwestowaniu w nieruchomości. – Polityka prywatności

 

Wszystkie teksty prezentowane na tym blogu są stworzone przez nas. Wszystkie zdjęcia prezentowane na tym blogu, o ile nie zaznaczyliśmy tego wyraźnie, są wykonane przez nas osobiście lub na nasze zlecenie. Użycie jakiejkolwiek treści z tej strony wymaga naszej wyraźnej, pisemnej zgody. Znak słowny ROZSĄDNI BRACIA® jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Informacje przedstawione na tej stronie są naszymi prywatnymi opiniami i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Strona prowadzona przez BRATNA sp. z o.o. z siedzibą w Wejherowie.

Aby skontaktować się z nami kliknij tutaj. Znajdziesz tam nasz adres e-mail.

Wszystkie opinie prezentowane na tej stronie są naszymi subiektywnymi opiniami. Miej na uwadze, że rozwiązania inwestycyjne opisane przez nas bazują na naszych doświadczeniach i sprawdziły się w konkretnych warunkach, w których działamy.

Oznacza to, że nawet jeśli postąpisz w sposób, który opisujemy, to w Twojej konkretnej sytuacji efekty mogą być zupełnie odmienne niż się spodziewasz. Jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy aby inwestować – postaw na edukację a dopiero później zacznij inwestować prawdziwe pieniądze.