Chcesz wybudować inwestycję deweloperską a nie masz kasy?

Czy można zrobić inwestycję deweloperską bez kasy i bez kredytu? Czy to jest bezpieczne? 🤩 Jak to zrobić🎯 i czy to się w ogóle opłaca🤑?? Zobacz 💪🏻

Największe zagrożenie w WYNAJMOWANIU NIERUCHOMOŚCI!

👉🏻 Co zrobić gdy Najemca przestaje płacić za mieszkanie? 👉🏻Jakie są najgorsze ryzyka związane z najmem mieszkań? 💥

Skąd wziąć kasę na inwestycję deweloperską?

Kiedyś zdarzyło się tak, że jak kupiłem działkę pod inwestycję to deweloper, który długo działał na naszym rynku powiedział do mnie: "Sprzedaj mi tę działkę bo na taką inwestycję potrzeba walizek kasy. Nie dasz rady." Jak można sobie poradzić w takiej sytuacji? Jakie są metody pozyskania kasy na budowę?

Copyright © by ROZSĄDNI BRACIA®. BLOG o inwestowaniu w nieruchomości. – Polityka prywatności

 

Wszystkie teksty prezentowane na tym blogu są stworzone przez nas. Wszystkie zdjęcia prezentowane na tym blogu, o ile nie zaznaczyliśmy tego wyraźnie, są wykonane przez nas osobiście lub na nasze zlecenie. Użycie jakiejkolwiek treści z tej strony wymaga naszej wyraźnej, pisemnej zgody. Znak słowny ROZSĄDNI BRACIA® jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Informacje przedstawione na tej stronie są naszymi prywatnymi opiniami i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Strona prowadzona przez BRATNA sp. z o.o. z siedzibą w Wejherowie.

Aby skontaktować się z nami kliknij tutaj. Znajdziesz tam nasz adres e-mail.

Wszystkie opinie prezentowane na tej stronie są naszymi subiektywnymi opiniami. Miej na uwadze, że rozwiązania inwestycyjne opisane przez nas bazują na naszych doświadczeniach i sprawdziły się w konkretnych warunkach, w których działamy.

Oznacza to, że nawet jeśli postąpisz w sposób, który opisujemy, to w Twojej konkretnej sytuacji efekty mogą być zupełnie odmienne niż się spodziewasz. Jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy aby inwestować – postaw na edukację a dopiero później zacznij inwestować prawdziwe pieniądze.