Deweloperzy z całej Polski spotkali się w jednym miejscu - ROZSĄDNI BRACIA - BLOG o inwestowaniu w nieruchomości

Istnieje takie wydarzenie, na które zjeżdżają się deweloperzy z całej Polski, aby wymienić się kontaktami, doświadczeniami – a także poznać się w nieco mniej formalnej atmosferze

Jest nim Zlot Deweloperów czyli organizowane przez nas wydarzenie, na którym uczestnicy różnych edycji naszego szkolenia deweloperskiego spotykają się, aby wymienić myśli z innymi deweloperami-przedsiębiorcami, którzy każdego dnia spotykają się z podobnymi wyzwaniami.

 

II Zlot deweloperów odbył się w Warszawie 3-4 grudnia. Tym razem podzieliliśmy go na dwa dni – pierwszego dnia spotkaliśmy się w nieco bardziej kameralnym gronie – osób, które zrealizowały lub są w trakcie realizacji inwestycji polegających na budowie Sasanek.

Na spotkaniu, jako Rozsądni Bracia, wskazaliśmy w którym miejscu rozwoju obecnie znajduje się projekt domu dostępnego Sasanka i jakie zmiany czekają nas w najbliższym czasie. Następnie wysłuchaliśmy prelekcji uczestników Programu: Izy, Mariusza, Tomasza i Bartosza, Katarzyny i Adama, Jakuba i Jakuba, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami ze sceny. Dzięki!

Drugiego dnia dołączyli do nas pozostali Absolwenci Szkolenia Deweloperskiego.

Tego dnia oprócz wystąpień Absolwentów (Jakub i Jakub, Marek, Daniel, Sebastian, Krzysztof i Michał – szczere podziękowania za podzielenie się swoimi doświadczeniami!), wysłuchaliśmy także prezentacji zaproszonych, zewnętrznych gości, którzy przybliżyli nam m.in. następujące tematy: Sławomir Metzen -Podatki w Nowym Ładzie, Maciej Turski – system smart home, mec. Jan Gałecki – nowa ustawa deweloperska, Mr House – budowa zespołu sprzedażowego, Grzegorz Mizerski przybliżył nam z kolei temat crowdlendinowej platformy pozwalającej na finansowanie inwestycji deweloperskich.

Następnie wręczyliśmy specjalne wyróżnienia – z jednej strony dla Sebastiana w podziękowaniu za merytoryczne wskazówki, którymi dzieli się na naszym zamkniętym forum, z drugiej natomiast, dla osób które zrealizowały już swoje pierwsze osiedla Sasanek.

Wieczorem przyszedł zaś czas na networking w klubie na ostatnim piętrze hotelu, z widokiem na panoramę Warszawy, gdzie przy dźwiękach muzyki na żywo, mogliśmy powymieniać się myślami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i, mam nadzieję, do zobaczenia za rok 🙂

Kilka fotek ze Zlotu

 

Poniżej film z krótką relacją ze Zlotu:

 

Zobacz także: Poprzedni wpis | Następny wpis

Piotrek

Mieszkam i inwestuję na Pomorzu. Jestem założycielem kilku spółek, które działają z sukcesem na rynku nieruchomości. Wśród nich są firmy: posiadające nieruchomości na wynajem, oferujące usługi zarządzania najmem, zrzeszające osoby inwestujące grupowo we flipy, a także taka, która prowadzadzi działalność deweloperską.

Powiązane wpisy

Moja opinia

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.