Z wizytą u Absolwentów: KRAKÓW - ROZSĄDNI BRACIA - BLOG o inwestowaniu w nieruchomości

Pod koniec czerwca odwiedziliśmy Bartka i jego pierwszą inwestycję deweloperską – budynek wielorodzinny w Krakowie.

14 mieszkań i lokal usługowy. Wszystkie rozeszły się niczym ciepłe bułeczki jeszcze na długo przed oddaniem projektu! 👏💪

Świetna lokalizacja, nowocześnie zaaranżowane układy wnętrz oraz bardzo dobrze zoptymalizowany projekt zagwarantowały Bartkowi sukces, mimo że zadania nie ułatwiała mała i dość wąska działka.

Koniecznie sprawdź, jak poradził sobie Bartek i jakie rozwiązania zastosował w swojej inwestycji!

A jeśli jesteś z Krakowa, daj znać, czy kojarzysz tę lokalizację. 👍👍

Zobacz także: Poprzedni wpis | Następny wpis

Robert

W 2001 roku zacząłem przygodę z inwestycjami deweloperskimi a od 2012 roku zacząłem inwestować w nieruchomości generujące dochody pasywne. Działam głównie w Trójmieście i okolicach - skąd pochodzę. Tworzę program partnerski SASANKA® oraz program RENTON® budowy budynków z mieszkaniami na wynajem. Jestem współwłaścicielem spółki deweloperskiej działającej na Pomorzu. Prowadzę szkolenia dla przedsiębiorców chcących prowadzić firmy deweloperskie.

Powiązane wpisy

komentarze 2Moja opinia

  • Trafiłem na Wasz blog przypadkiem i jestem pod ogromnym wrażeniem – nie tylko pokazujecie, że można w tak niszowej branży budować stabilne dochody. Ale Wy robicie o wiele więcej – organizując szkolenia prowadzicie za rękę krok po kroku aż do celu! Świetna robota!

Moja opinia

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.