28-29 listopada 2020 r.

Szkolenie odbędzie się w Gdańsku za:

Dni
Godz.
Minut
Sekund

RENTON - oznacza pasywną inwestycję rentierską w cały budynek z mieszkaniami na wynajem

Inwestujemy tylko w taki sposób w mieszkania na wynajem: budując całe budynki typu RENTON. Ten sposób inwestowania jest dużo bardziej efektywny jeśli chodzi o zwrot z zainwestowanego kapitału. Dzięki niemu można budować dochody pasywne dużo szybciej niż kupując pojedyncze mieszkania.

Co nam daje
inwestowanie w całe budynki
z mieszkaniami na wynajem?

Szybkie budowanie dochodów pasywnych

Każdy kolejny RENTON budynek na wynajem to nowy pakiet kilkunastu bądź kilkudziesięciu nowych mieszkań. Jeden z naszych aktualnie realizowanych projektów zawiera 89 jednostek na wynajem. Jednym ruchem, w jednej transakcji powiększamy bardzo mocno kwotę swoich miesięcznych dochodów pasywnych.

Efektywna inwestycja

W budynku na wynajem istnieją takie możliwości zwiększania dochodów, które są niedostępne w przypadku posiadania pojedynczych mieszkań na wynajem. Zysk uzyskiwany z każdego mieszkania w budynku RENTON jest znacząco wyższy od zysku z wynajmu pojedynczego mieszkania.

Dla kogo jest to szkolenie?

Dla osoby, która mówi:

chcę hurtowo budować dochody pasywne

Zamiast kupować przez długie lata pojedyncze mieszkania wolę wybudować jeden budynek z mieszkaniami na wynajem i mieć pokaźny pakiet mieszkań od razu.

chcę inwestować w wynajem budynków

Wiem, że wynajem mieszkań w budynku, który jest w całości przeznaczony na wynajem jest dużo bardziej opłacalny i tak właśnie chcę to robić.

chcę korzystać ze zdolności kredytowej spółek

Moja zdolność jako osoby fizycznej jest ograniczona - wiem to i rozumiem. Chcę korzystać z nieskończonej zdolności jaką dają spółki rentierskie.

chcę minimalizować wkład własny w inwestycje

Wiem, że choćbym dysponował nawet bardzo dużymi środkami to one i tak kiedyś się skończą. Chcę budować Rentony z minimalnym wkładem własnym.

Zbuduj przy jednej inwestycji w RENTON pakiet kilkunastu lub kilkudziesięciu mieszkań na wynajem!

Jedyne takie szkolenie w Polsce!

Tylko u Rozsądnych Braci możesz dowiedzieć się jak wybudować RENTON własny budynek z mieszkaniami na wynajem.

Na szkoleniu poznasz nasze techniki w zakresie modelu inwestowania, sposobu projektowania budynków typu RENTON oraz sposobu finansowania naszych inwestycji rentierskich.

Jesteśmy praktykami i robimy inwestycje:

Deweloperskie

Rentierskie

Czego dowiem się na szkoleniu?

Jak określić lokalizację

W którym miejscu najlepiej wybudować budynek typu RENTON

Jak znaleźć działkę

Jak pozyskać działkę, nawet tam gdzie deweloperzy wywindowali ceny gruntów do kosmicznych poziomów

jak zaprojektować budynek

Dobrze działająca inwestycja to przede wszystkim dobry biznesowo projekt. Pokażemy Ci na co my zwracamy największą uwagę.

Jak zarabiać na budynku typu RENTON

W jaki sposób zarządzać całym budynkiem z mieszkaniami na wynajem. Jak uzyskiwać dodatkowe dochody.

Jak optymalizować CASHFLOW

Cały budynek na wynajem daje nowe możliwości w zakresie optymalizacji CASHFLOW. Pokażemy Ci je.

Jak sfinansować RENTON

Finansowanie załatwiasz raz i musi działać dobrze przez cały okres na jaki podpisujesz umowę. Dowiesz się jak finansować zakupy budynków.

jak biznesowo zaprojektować CASHFLOW inwestycji

W jaki sposób podnieść wartość budynku i jak można wycofać kapitał z inwestycji zachowując budynek.

jak zarządzać budynkiem na wynajem

Jaka jest specyfika zarządzania całym budynkiem przeznaczonym na wynajem? Jakie problemy pojawiają się przy całym budynku na wynajem?

jakie są kreatywne sposoby finansowania inwestycji

Jak można sfinansować budynek na wynajem bez mrożenia wkładu własnego?

Szkolenie prowadzą Rozsądni Bracia:

Michał

Kiereś

Obojętnie jak wielkiej zdolności kredytowej nie posiadasz, to kupując mieszkania na kredyt na osobę fizyczną prędzej czy później natrafisz na opór banków przy udzielaniu kolejnych kredytów. Pozyskiwanie mieszkań w ramach spółki rentierskiej powoduje zwiększanie jej zdolności kredytowej a nie zmniejszanie – jak ma to miejsce w przypadku zakupów na osobę fizyczną. Aha, i okazuje się, że… finansowanie całego budynku typu RENTON jest prostsze niż zakup pojedynczego mieszkania na kredyt. 

Robert

Kiereś

Pierwsze mieszkanie na wynajem kupiłem w bloku zarządzanym przez spółdzielnię, kolejne zostawiłem sobie w jednej ze swoich inwestycji deweloperskich. Kolejne 7 kupiłem w pakiecie na drugim końcu Polski. Jednak dopiero pierwszy budynek na wynajem, który wybudowałem pokazał mi, że to jest jedyna słuszna droga do budowania dużych pakietów mieszkań na wynajem.

Piotr

Kiereś

To ile mieszkań na wynajem potrzebujesz aby osiągnąć potrzebny Ci dochód pasywny jest kwestią całkowicie indywidualną. Uwierz, że jeszcze w 2011 roku ciężko mi było oswoić się z myślą, że są ludzie posiadający więcej niż kilka mieszkań na wynajem. Nasuwały mi się pytania: Jak to: a najemcy nie niszczą im mieszkań? Jak w ogóle ktoś mógł kupić 100 mieszkań na wynajem??? Dla mnie odpowiedzią na nie jest budowanie budynków typu RENTON. Pokażemy Ci na szkoleniu jak to się robi.

Pierwszy budynek RENTON wybudował Piotr, który przetarł szlaki. Kolejne budynki, które budowaliśmy były już powieleniem sprawdzonego modelu. Ich budowa nie była wyprawą w nieznane, ale realizacją dobrego scenariusza 🙂

Jesteś zainteresowany?

Podaj swój e-mail a prześlemy Ci informację o tym szkoleniu!

Aktualnie z powodu sytuacji pandemicznej wstrzymaliśmy zapisy na to szkolenie, ponieważ nie wiemy jakie będą w najbliższym czasie możliwości organizacji spotkań stacjonarnych.

Jednak już teraz możesz podać kontakt do siebie, a będziesz trzymał rękę na pulsie, ponieważ powiadomimy Cię kiedy organizacja szkolenia będzie znów możliwa 🙂

wybierz formę szkolenia

która najbardziej Ci odpowiada

Dla tych którzy chcą uczyć się zdalnie

Szkolenie
on-line

Start szkolenia:

10 stycznia 2021 r.

Szkolenie on-line zaczyna się za:

Dni
Godz.
Minut
Sekund

Czas trwania: 9 tygodni

Szkolenie on-line składa się z nagrań ze szkolenia stacjonarnego: JAK WYBUDOWAĆ WŁASNY RENTON BUDYNEK Z MIESZKANIAMI NA WYNAJEM i zawiera pełny zakres merytoryczny szkolenia podzielony na tematyczne odcinki. Obejmuje także dwie sesje Q&A oraz indywidualne konsultacje z jednym z Rozsądnych Braci. 

Wygodna nauka on-line

Kolejne panele tematyczne są udostępniane jeden raz w tygodniu począwszy od dnia, w którym rozpoczyna się szkolenie. Nowe materiały dostępne są w każdy poniedziałek.  Uczysz się w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

12 miesięcy dostępu

Możesz odświeżać swoją wiedzę i wracać do poszczególnych paneli przez 12 miesięcy od daty zakończenia szkolenia.

10. tydzień od rozpoczęcia szkolenia

Pierwsza sesja Q&A

Sesja pytań i odpowiedzi odbywająca się w połączeniu on-line w ramach grupy uczestników danej edycji szkolenia on-line. Podczas sesji Q&A możesz zadać pytania, które nasunęły Ci się podczas szkolenia oraz możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania, które zadają inni Uczestnicy szkolenia on-line.

Pierwsza sesja Q&A odbywa się w dziesiątym tygodniu od rozpoczęciu szkolenia w czwartek o godzinie  20:00 i trwa zwykle około 1,5-2 godzin.

11. tydzień od rozpoczęcia szkolenia

Druga sesja Q&A

Druga sesja Q&A odbywa się w jedenastym tygodniu od rozpoczęciu szkolenia w czwartek o godzinie  20:00 i trwa zwykle około 1,5-2 godzin.

Podczas tej sesji masz możliwość zadawania pytań, które mogą Ci się nasunąć po spokojnym przemyśleniu materiału ze szkolenia.  A także skonsultowania tematów, które mogą pojawić się podczas praktycznych przymiarek do wybudowania własnego RENTONA budynku z mieszkaniami na wynajem.

Po zakończeniu szkolenia on-line

Indywidualne konsultacje

1-godzinne indywidualne konsultacje w dowolnie wybranym przez Ciebie ustalonym z nami terminie w przeciągu roku od zakończenia szkolenia.  

Indywidualne konsultacje pozwolą Ci na omówienie z Rozsądnymi Braćmi Twojej konkretnej inwestycji, działki czy też opracowywanego projektu budynku z mieszkaniami na wynajem.

Dla tych którzy wolą przyjechać do Gdańska

szkolenie
stacjonarne

Data najbliższego szkolenia:

28-29 listopada 2020 r.

Szkolenie stacjonarne zaczyna się za:

Dni
Godz.
Minut
Sekund

Czas trwania: 2 dni

Szkolenie stacjonarne odbywa się w ciągu dwóch dni w Gdańsku. Zawiera pełny zakres merytoryczny szkolenia: JAK WYBUDOWAĆ WŁASNY RENTON BUDYNEK Z MIESZKANIAMI NA WYNAJEM i umożliwia bezpośredni kontakt na żywo z Rozsądnymi Braćmi.

Szkolenie będzie przeprowadzone w Hotelu GRANO ul. Pszenna 3, 80-749 Gdańsk.

Intensywna nauka na żywo

Intensywne dwa dni wypełnione wspólną pracą pozwolą Ci na dogłębne zapoznanie się z tematem w krótkim czasie.

Pytania na bieżąco

Podczas trwania szkolenia możesz zadawać pytania wtedy kiedy Ci się nasuną.

Integracja i networking

Możesz poznać innych Uczestników jak i Prowadzących szkolenia osobiście.

Szkolenie
on-line

Zawiera 23% podatku VAT

Start szkolenia:

10 stycznia 2021 r.

Kupując otrzymujesz:

Dostęp do szkolenia on-line

Nagrania ze szkolenia stacjonarnego podzielonego na 9 paneli tematycznych, które będą udostępniane w kolejnych tygodniach trwania szkolenia on-line.

12 miesięczny dostęp do nagrań

Szkolenie składa się z 16 godzin nagrań ze szkolenia stacjonarnego

Dwie sesje Q&A

Grupowe sesje pytań i odpowiedzi dla uczestników szkolenia za pośrednictwem internetu

Indywidualne konsultacje

1-godzinne indywidualne konsultacje w dowolnie wybranym przez Ciebie ustalonym z nami terminie w przeciągu roku od zakończenia szkolenia.

szkolenie
stacjonarne

Zawiera 23% podatku VAT

Data szkolenia:

28-29 listopada 2020 r.

Kupując otrzymujesz:

2 dni intensywnej nauki na żywo

Dwa dni wypełnione zajęciami, ćwiczeniami, rozmowami kuluarowymi.

Pytania na bieżąco

Podczas szkolenia możesz zadawać pytania na bieżąco rozwiewając swoje wątpliwości.

Integracja i networking

Na szkoleniu spotkasz wielu Uczestników: przedsiębiorców, osoby, które odniosły sukces w swoich dziedzinach. Poznasz także osobiście Rozsądnych Braci: Piotra, Michała i Roberta.

Masz pytania?

Napisz do nas: szkolenia@rozsadnibracia.pl

lub zadzwoń: +48 737 856 856

Jak zapisać się na szkolenie?

Aby otrzymać automatycznie komplet informacji o szkoleniu podaj swoje imię i adres e-mail.

W razie potrzeby zadzwoń: +48 737 856 856

Inspiracje

Spotkania z ludźmi, którzy odnieśli sukcesy w swoich dziedzinach, zarówno prowadzącymi, jak i innymi uczestnikami są niezwykle inspirujące do działania!

Pytania na bieżąco

Formuła naszych szkoleń umożliwia zadawanie pytań podczas całego szkolenia: zarówno w sali szkoleniowej, jak i w kuluarach.

Ćwiczenia

Odpowiednio zaplanowane przez nas ćwiczenia praktyczne sprawią, że będziesz dokładnie wiedział jak poszczególne tematy wyglądają w praktyce

Strona prowadzona przez BRATNA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Wejherowie. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki słowne: RENTON®, ROZSĄDNI BRACIA®, SASANKA® są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Kopiowanie jakichkolwiek elementów lub opisów bez pisemnej zgody powoduje roszczenia odszkodowawcze.