Kim są ROZSĄDNI BRACIA?

Share Button

My, czyli Robert, Michał i Piotr, jesteśmy braćmi i zapalonymi fanami inwestycji w nieruchomości. Szczególnie cenimy sobie te z nich, które generują dochód pasywny.

W związku z tym kupujemy intensywnie nieruchomości, które dają się wynająć: są to zarówno mieszkania, jak i lokale usługowe. Traktujemy je jako inwestycje długoterminowe.

Nie omijamy jednak inwestycji krótkoterminowych, które pozwalają zarobić na różnicy pomiędzy ceną kupna i sprzedaży. Te, w których uczestniczymy to przede wszystkim flipy oraz inwestycje deweloperskie.

Obecnie, inwestując jako bracia działamy w Trójmieście i okolicach, stworzyliśmy m.in.:

  • spółki rentierskie, czyli wypłacające regularne dywidendy z wynajmu nieruchomości takich jak: mieszkania, kamienice, lokale użytkowe
  • spółki deweloperskie
  • spółkę zarządzającą najmem
  • spółki grupowego inwestowania w nieruchomości

Staramy się dzielić wiedzą i możliwościami. Do naszych inwestycji zapraszamy chętnie innych inwestorów. W chwili zakładania tego bloga – tj. w styczniu 2017 roku – kilkadziesiąt osób bierze udział wraz z nami w różnych przedsięwzięciach biznesowych.

Tworząc tę stronę chcemy dotrzeć do ludzi takich jak Ty popularyzując wiedzę o inwestowaniu w nieruchomościach. Nie jesteśmy teoretykami – bazujemy na wykonanych przez nas projektach.

Jeśli:

  • piszemy, że warto inwestować korzystając ze spółek kapitałowych, to nie jest to pusty frazes: wiele razy sparzyliśmy się na jednoosobowej działalności gospodarczej i słono za to zapłaciliśmy
  • piszemy o uwarunkowaniach prawnych obowiązujących w Polsce, to swojej wiedzy nie czerpiemy tylko z ustaw ściągniętych ze stron Sejmu, ale piszemy uwzględniając interpretacje urzędników oraz sądów, z którymi mamy do czynienia w swoich inwestycjach
  • piszemy, że warto mieć dochody pasywne i jak to osiągać, to bazujemy na działających inwestycjach, które stworzyliśmy, a nie na teoriach przeczytanych w zachodniej literaturze

Chcemy, aby ten blog, dzięki edukacji i współdziałaniu, pomógł jak największej liczbie ludzi osiągnąć niezależność finansową, a przynajmniej zmienił nastawienie wielu Polaków, którzy nie wierzą w to, że każdy może zacząć inwestować w nieruchomości.

Będziemy także pokazywać przykłady inwestycji, które zrealizowaliśmy. Możesz liczyć na omówienie inwestycji trafionych, jak i takich, gdzie wystąpiły różne problemy.

Oczekujemy, że tematy poruszane na blogu RozsadniBracia.pl, sprowokują interesującą wymianę myśli i doświadczeń, z których także my będziemy mogli czerpać inspirację.

Jeśli interesujesz się jakimś tematem, a nie został on opisany na naszym blogu – skontaktuj się nami i napisz nam o nim! Poniżej znajdziesz adres e-mail do nas.

Hej, tylko pamiętaj, że chodzi o tematy związane z nieruchomościami! 😉

O nich chcemy pisać najwięcej!

Rozsądni Bracia, czyli Robert, Michał i Piotr

PS. Nie tolerujemy u siebie na blogu komentarzy hejterskich ani politycznych. Chcesz pisać – pisz merytorycznie. Polszczyzna nie ma znaczenia. Nie obrażaj jednak innych ludzi!

Share Button