Kim są ROZSĄDNI BRACIA?

My w kolejności od lewej, czyli Piotr, Michał i Robert, jesteśmy braćmi i zapalonymi fanami inwestycji w nieruchomości. Szczególnie cenimy sobie te z nich, które generują dochód pasywny.

Interesuje Cię uzyskiwanie dochodów pasywnych, flipy i deweloperka? 👍🏻💪🏻 😍

Dobrze trafiłeś! Jesteś na blogu o inwestowaniu w nieruchomości! 😁

 

Skąd wziąć pieniądze na inwestycje w dochody pasywne?

Odpowiedź jest prosta: z działalności deweloperskiej! 🙂 To w tej dziedzinie mamy największe doświadczenie.

Obecnie, inwestując jako bracia działamy w Trójmieście i okolicach, stworzyliśmy m.in.:

  • spółki deweloperskie
  • spółki rentierskie, czyli wypłacające regularne dywidendy z wynajmu nieruchomości takich jak: mieszkania, kamienice, lokale użytkowe
  • spółkę zarządzającą najmem działającą pod marką ZIELONY ŻÓŁWIK
  • spółki grupowego inwestowania w nieruchomości działające pod marką BRATNA

Tworząc tę stronę chcemy dotrzeć do ludzi takich jak Ty popularyzując wiedzę o inwestowaniu w nieruchomości. Nie jesteśmy teoretykami – bazujemy na wykonanych przez nas projektach. 

Jeśli:

  • piszemy, że warto inwestować korzystając ze spółek kapitałowych, to nie jest to pusty frazes: wiele razy sparzyliśmy się na jednoosobowej działalności gospodarczej i słono za to zapłaciliśmy
  • piszemy o uwarunkowaniach prawnych obowiązujących w Polsce, to swojej wiedzy nie czerpiemy tylko z ustaw ściągniętych ze stron Sejmu, ale piszemy uwzględniając interpretacje urzędników oraz sądów, z którymi mamy do czynienia w swoich inwestycjach
  • piszemy, że warto mieć dochody pasywne i jak to osiągać, to bazujemy na działających inwestycjach, które stworzyliśmy, a nie na teoriach przeczytanych w zachodniej literaturze

Inwestowanie w nieruchomości

Chcemy, aby ten blog, dzięki edukacji i współdziałaniu, pomógł jak największej liczbie ludzi osiągnąć niezależność finansową, a przynajmniej zmienił nastawienie wielu Polaków, którzy nie wierzą w to, że każdy może zacząć inwestować w nieruchomości.

Będziemy także pokazywać przykłady inwestycji, które zrealizowaliśmy. Szczegółowe omówienia inwestycji ze spojrzeniem od środka zarówno na proces inwestycyjny jak i na finansowe aspekty omawiamy szczegółowo na naszych szkoleniach.

Oczekujemy, że tematy poruszane na blogu RozsadniBracia.pl, sprowokują interesującą wymianę myśli i doświadczeń, z których także my będziemy mogli czerpać inspirację.

Jeśli interesujesz się jakimś tematem, a nie został on opisany na naszym blogu – skontaktuj się nami i napisz nam o nim! Poniżej znajdziesz adres e-mail do nas.

 

Rozsądni Bracia, czyli Robert, Michał i Piotr