Z wizytą u Absolwentów: Świnoujście - ROZSĄDNI BRACIA - BLOG o inwestowaniu w nieruchomości

Już jakiś czas temu obiecaliśmy Wam relację z wizyty w Świnoujściu! 🎓 Absolwenci naszego szkolenia – Maciej i Kamil – realizują tam swoją pierwszą inwestycję deweloperską.

Budynek z 56 mieszkaniami i halą garażową, niecałe 2 kilometry od morza.

Dotychczas z powodzeniem działali w nieruchomościach, natomiast jest to ich pierwsza inwestycja typu deweloperskiego. Jak to się stało, że zostali deweloperami? Trzeba przyznać, że rzucili się na naprawdę głęboką wodę! Dzięki wypracowanym relacjom i zaufaniu do wykonawcy odważyli się zaryzykować.

I słusznie! Ich pierwsza inwestycja jest naprawdę imponująca! Budowa rozpoczęła się w maju, a stan deweloperski gotowy do przekazania klientom zamierzają osiągnąć już w grudniu. Jak to możliwe? Wszystkiego dowiesz się z tego filmu!

Zobacz także: Poprzedni wpis | Następny wpis

Robert

W 2001 roku zacząłem przygodę z inwestycjami deweloperskimi a od 2012 roku zacząłem inwestować w nieruchomości generujące dochody pasywne. Działam głównie w Trójmieście i okolicach - skąd pochodzę. Tworzę program partnerski SASANKA® oraz program RENTON® budowy budynków z mieszkaniami na wynajem. Jestem współwłaścicielem spółki deweloperskiej działającej na Pomorzu. Prowadzę szkolenia dla przedsiębiorców chcących prowadzić firmy deweloperskie.

Powiązane wpisy

komentarze 2Moja opinia

Moja opinia

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.