Owocna październikowa środa! :) - ROZSĄDNI BRACIA - BLOG o inwestowaniu w nieruchomości

Środek tygodnia, zaraz po przyjeździe z konferencji Polski Rynek Mieszkaniowy a tu od razu takie dobre wiadomości 😉

A więc co się dziś zdarzyło?

Po pierwsze: wygraliśmy dziś przetarg na zakup działki pod inwestycję deweloperską wielorodzinną w centrum Wejherowa. Prace projektowe zaczną się niebawem, a po otrzymaniu pozwolenia na budowę oczywiście się pochwalimy 🙂 Spodziewamy się, że będziemy mogli wybudować budynek wielorodzinny z halą garażową.

Po drugie: rozpoczynamy budowę II-go etapu Osiedla Brzozowego. Tym razem gwiazdą inwestycji będzie SASANKA L, w pełni funkcjonalna oraz jeszcze bardziej dostępna cenowo niż SASANKA XL.

SASANKA L zapewnia pełną funkcjonalność dla rodziny typu: 2+2, w tym oddzielne pokoje dla każdego dziecka oraz oddzielną sypialnię dla rodziców oraz prywatną łazienkę dla domowników. W części dziennej, na parterze, mamy oczywiście dostęp do ogródka oraz salon, kuchnię i wc dla gości.

Ideą powstania SASANKI było stworzenie domu, który będzie w pełni funkcjonalny a przy tym dostępny cenowo. Więcej o samej SASANCE napiszemy we wpisie poświęconym tylko jej.

Na razie możemy powiedzieć, że chcemy aby idea, którą niesie ze sobą SASANKA upowszechniła się w całej Polsce. Podjęliśmy oczywiście aktywne działania w tym celu. Być może także pojawi się okazja aby szerzej napisać o tym na naszym blogu.

Zobacz także: Poprzedni wpis | Następny wpis

Robert

W 2001 roku zacząłem przygodę z inwestycjami deweloperskimi a od 2012 roku zacząłem inwestować w nieruchomości generujące dochody pasywne. Działam głównie w Trójmieście i okolicach - skąd pochodzę. Tworzę program partnerski SASANKA® oraz program RENTON® budowy budynków z mieszkaniami na wynajem. Jestem współwłaścicielem spółki deweloperskiej działającej na Pomorzu. Prowadzę szkolenia dla przedsiębiorców chcących prowadzić firmy deweloperskie.

Powiązane wpisy

Moja opinia

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.