Czy warto budować dom modelowy? - ROZSĄDNI BRACIA - BLOG o inwestowaniu w nieruchomości

Czy stworzenie domu modelowego pomaga deweloperowi? W tym filmie Michał pokazuje urządzoną SASANKĘ XL na jednym z osiedli.

Nagranie z telefonu, ale no cóż – czasy koronawirusa 😷 Zobacz czy dom modelowy pomaga w sprzedaży osiedla i jak go można urządzić 😀

Jeśli interesuje Cię inwestowanie deweloperskie przeczytaj wpisy Roberta: Jak prowadzić inwestycje deweloperskie oraz Jak zostać deweloperem i zarabiać na budowie mieszkań.

Jeśli nie wiesz jak sfinansować inwestycję deweloperską zapoznaj się z tymi wpisami Michała: Jak finansować inwestycje deweloperskie oraz Ile kasy potrzeba na pierwszą inwestycję deweloperską?

A także wiele innych które znajdziesz tutaj.

Zobacz także: Poprzedni wpis

Robert

W 2001 roku zacząłem przygodę z inwestycjami deweloperskimi a od 2012 roku zacząłem inwestować w nieruchomości generujące dochody pasywne. Działam głównie w Trójmieście i okolicach - skąd pochodzę. Tworzę program partnerski SASANKA® oraz program RENTON® budowy budynków z mieszkaniami na wynajem. Jestem współwłaścicielem spółki deweloperskiej działającej na Pomorzu. Prowadzę szkolenia dla przedsiębiorców chcących prowadzić firmy deweloperskie.

Powiązane wpisy

Moja opinia

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.