LIVE006: Jak wykończyć mieszkanie pod wynajem? - ROZSĄDNI BRACIA - BLOG o inwestowaniu w nieruchomości

Tomasz z firmy Zielony Żółwik pokazał nam na co warto zwrócić uwagę przy wykańczaniu mieszkań na wynajem, przy okazji nagrywania live’a z wykończonych pod Inwestora mieszkań przeznaczonych pod wynajem.

Ten film jest dla Ciebie, jeśli inwestujesz lub chcesz zacząć inwestować w mieszkania na wynajem. Może znajdziesz tutaj inspirację?

Daj znać w komentarzu!

Jak już wykończysz mieszkanie na wynajem koniecznie zobacz jak je dobrze wynająć 6 zasad jak bezpiecznie wynająć mieszkanie.


Zobacz: Poprzedni wpis | Następny wpis

Piotrek

Mieszkam i inwestuję na Pomorzu. Jestem założycielem kilku spółek, które działają z sukcesem na rynku nieruchomości. Wśród nich są firmy: posiadające nieruchomości na wynajem, oferujące usługi zarządzania najmem, zrzeszające osoby inwestujące grupowo we flipy, a także taka, która prowadzadzi działalność deweloperską.

Powiązane wpisy

komentarzy 7Moja opinia

 • Bardzo ciekawe nagranie. Fajnie zobaczyć gotową realizację i posłuchać Waszych porad. Pozdrawiam!

 • Bardzo ciekawe nagranie ,
  ale
  uczono mnie że w kuchni musi być „ciąg technologiczny ” przygotowania posiłków, czyli sąsiedztwo lodówki – zlewu – kuchenki a pomiędzy nimi blaty robocze do rozkładania przygotowywania kolejnych etapów przygotowania posiłku
  A w prezentowanym materiale lodówka po przeciwnej stronie zlewu – czyli po wyciągnięciu z lodówki produktu wykładam je w okolicy zlewu, myję i potem znowu w drugi koniec kuchni kładę produkt w rejonie kuchenki i gotuję lub smażę.Dla mnie całkowity brak ergonomi.
  Takie zasady są wszędzie zalecane, nawet w poradnikach z IKEA
  W tych samych pieniądzach można by to po prostu zrobić właściwie.
  Ten szczegół mi się nie podoba- świadczy o braku profesionalizmu.
  A poza tym reszta bardzo fajna , ciekawe informacje i spostrzeżenia .
  Za materiał 4+.
  Pozdrawiam Tomek

  • Tomku, dzięki za opinię no i za ocenę 😉 Zwrócę architektowi uwagę na poprawność zaprojektowania ciągu technologicznego kuchni w kolejnych projektach. Można powiedzieć, że jednym komentarzem sprawiłeś, że conajmniej setki najemców mieszkających w naszych przyszłych inwestycjach będzie miało wygodne kuchnie. Dziękuję w ich imieniu już teraz 😃 Mam nadzieję, że następnym razem dostanę 5- 😉

 • Dzięki za ten materiał – bardzo ciekawy 🙂
  zastanowiło mnie tylko dlaczego nie ma tego piekarnika – padł komentarz, że jego instalacja później generuje pewne problemy – zdradzicie jakie to problemy :)?

  • Piekarniki (zresztą tak jak każdy inny sprzęt elektryczny) w dłuższej perspektywie będzie wymagał napraw lub wymiany. Skoro więc ich zakup nie jest konieczny do skutecznego wynajęcia mieszkania to najlepiej z niego zrezygnować.

   Dodatkowo piekarniki należą do tej grupy wyposażenia, które powinno się czyścić na bieżąco. W mieszkaniach, które były w nie wyposażone zdarzało się czasem, że Najemca niekoniecznie o tym pamiętał i ciężko było je potem doprowadzić do porządku.

Moja opinia

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.