Nowości w operacji pod kryptonimem SASANKA :) - ROZSĄDNI BRACIA - BLOG o inwestowaniu w nieruchomości

Dziś kilka ważnych spraw dotyczących tego projektu domu dostępnego.

W wielkim skrócie dzielimy się informacjami o sukcesach 💪🏻 oraz o planach, które dotyczą rozwoju projektu budowy Sasanek.

Dla przypomnienia: SASANKA to inicjatywa utworzenia domu dostępnego, która została opracowana przez nas od samego początku. Pomysł był taki, aby dać możliwość zamieszkania w domu jednorodzinnym każdej rodzinie, w której rodzice pracują i zarabiają w okolicach średniej krajowej. Oczywiście dom taki musiał być oferowany w dostępnej, czyli odpowiednio niskiej, cenie. Aby to uzyskać, korzystając z naszych doświadczeń deweloperskich, zastosowaliśmy rozwiązania zmniejszające koszty budowy i to takie, które w żaden sposób nie zmniejszają funkcjonalności i wartości użytkowych samego domu. Z drugiej strony SASANKA umożliwia efektywne wykorzystanie działki pod budowę – co także ZMNIEJSZA KOSZTY. To, oraz wiele innych elementów przekłada się zarówno na niską cenę zakupu, jak i na tanie utrzymanie – co ma olbrzymie znaczenie dla przyszłych mieszkańców.

Udostępniamy, pod pewnymi warunkami, Sasankę Absolwentom naszych szkoleń deweloperskich wraz z całym modelem biznesowym, który został opracowany specjalnie dla niej.

Zamykając ten rok, wiemy już na pewno😁, że będziemy świętować:

 1. własne, zakończone realizacje,
 2. kolejne pozwolenia na budowę osiedli, które uzyskaliśmy
 3. a także, co napawa nas szczególnym rodzajem satysfakcji, PIERWSZE POZWOLENIA na budowę osiedli Sasanek uzyskane przez Absolwentów 😍 👏🏻 naszych szkoleń deweloperskich!
 4. co jest jeszcze bardziej ekscytujące to fakt ROZPOCZĘCIA pierwszej budowy Sasanek przez Absolwenta naszego szkolenia!
 5. całkiem niedawno uzyskaliśmy także dodatkowe formalne wzmocnienie marki Sasanka
 6. uruchomiliśmy stronę internetową poświęconą Sasance

Ale po kolei:

Po pierwsze. Otrzymaliśmy potwierdzenie zastrzeżenia nazwy SASANKA w Urzędzie Patentowym.😁 Od tej chwili możemy umieszczać przy niej znaczek ®. Zobaczmy jak to wygląda? 😉

SASANKA®

Hmmm…. Całkiem zgrabnie.

Od tej chwili każdy Absolwent naszego szkolenia, który będzie realizował inwestycje deweloperskie składające się z Sasanek będzie dysponował niepowtarzalnym wyróżnikiem biznesowym swojej oferty. Oczywiście zastrzeżenia nazwy nie traktujemy jako wielkiej wartości samej w sobie, ale stanowi to uzupełnienie całego pakietu wiedzy oraz rozszerza możliwości jej wykorzystania w praktyce przez Absolwentów.

To, że nazwa SASANKA® będzie mogła być używana jedynie przez osoby realizujące udostępniony przez nas projekt powoduje, że zarówno deweloper, jak i klient uzyskują wymierne korzyści z takiej sytuacji.

Deweloper, będący Absolwentem naszego szkolenia, ma pewność, że posiada zdecydowanie większą ochronę przed działalnością nieuczciwej konkurencji.

Każdy klient, przyszły mieszkaniec Sasanki będzie z kolei wiedział, że dom sprzedawany pod tą nazwą jest właśnie tym projektem domu dostępnego, który był opisywany przez nas na blogu, którego jesteśmy autorami i który zawiera przemyślane przez nas rozwiązania.

Po drugie. Otrzymaliśmy od grafika logo, które będzie promowało projekt. Dziś oficjalna premiera na naszym blogu:

Jak Ci się podoba? 😋

Po trzecie. Korzystając z okazji informujemy także o tym, że uzyskaliśmy kolejną decyzję o pozwoleniu na budowę nowego niewielkiego osiedla złożonego z Sasanek. Tym razem będzie to 14 Sasanek położonych nieopodal Wejherowa. W skład osiedla wchodzą:

 • SASANKA® XL wersja z garażem – 2 sztuki
 • SASANKA® XL wersja bez garażu – 4 sztuki
 • SASANKA® L – 8 sztuk

Będzie to kolejna w 2019 roku, po rozpoczętej przed kilkoma tygodniami budowie osiedla złożonego z 36-ciu sztuk Sasanek L, nasza inwestycja w ramach projektu budowy Sasanek.

Po czwarte. Uruchomiliśmy stronę internetową dla projektu Sasanka po to, aby w jednym miejscu umieszczone były wszystkie aktualnie realizowane osiedla składające się z Sasanek. Chcemy, aby każdy kto chce zamieszkać w takim domu mógł łatwo sprawdzić dostępność, ceny oraz dostępne lokalizacje. Kliknij i zobacz:

Perspektywy rozwoju Sasanki

Spodziewamy się rozpoczęcia kolejnych inwestycji tego wypróbowanego domu realizowanych w różnych miejscach kraju przez Absolwentów naszego szkolenia deweloperskiego.

Aktualnie prace trwają nad uzyskaniem dokumentacji do inwestycji realizowanych w okolicach miast: Tczew, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Olsztyn.

I uwaga! 😀 W miejscowości Trojany koło Wyszkowa rozpoczęła się pierwsza budowa Sasanek prowadzona przez naszego Absolwenta. 🙂 Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na stronę domu jednorodzinnego Sasanka.

Zobacz także: Poprzedni wpis | Następny wpis

Robert

W 2001 roku zacząłem przygodę z inwestycjami deweloperskimi a od 2012 roku zacząłem inwestować w nieruchomości generujące dochody pasywne. Działam głównie w Trójmieście i okolicach - skąd pochodzę. Tworzę program partnerski SASANKA® oraz program RENTON® budowy budynków z mieszkaniami na wynajem. Jestem współwłaścicielem spółki deweloperskiej działającej na Pomorzu. Prowadzę szkolenia dla przedsiębiorców chcących prowadzić firmy deweloperskie.

Powiązane wpisy

komentarzy 6Moja opinia

 • czy można gdzieś kupić ten projekt, bo mam działkę i się zastanawiam nad postawieniem czegoś żeby zarobić

 • Witam. Czy szkolenie a pozniej zalozenie firmy deweloperskiej jest jedyna mozliwoscia zapoznania sie oraz otrzymania zgody na projekt? Czy wspolpracuja Panowie tylko na szeroka skale? Pytam…poniewaz posiadam dzialke -sama z mezem przymierzam sie do budowydomu dla siebie, ale w planach mielismy postawienie 2-3szeregowcow na sprzedaz na jednej parceli. Nie wiem, czy chce i potrafie byc deweloperem-stad moje zapytanie? Bede wdzieczna za odpowoedz. Pozdrawiam o z gory dziekuje. Małgorzata

Moja opinia

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.