Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Dołącz do nas! - ROZSĄDNI BRACIA - BLOG o inwestowaniu w nieruchomości

💥💥🎯😱 LICYTUJEMY od 1 zł 😍💥💥

W tym roku Rozsądni Bracia grają z WOŚP!

Postanowiliśmy dorzucić swoją cegiełkę do aukcji charytatywnych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Allegro.  W tym roku nie lada gratka – do wylicytowania jest bowiem nasze szkolenie „Jak zostać deweloperem?”. Całkowity dochód z tej licytacji trafi na konto 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Możecie pomóc dzieciom, a zarazem zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu inwestycji deweloperskich! 

Szkolenie „Jak zostać deweloperem?” to to dwa dni wypełnione wykładami i ćwiczeniami z praktykami, dla których działalność deweloperska jest podstawowym biznesem. Na szkoleniu zobaczysz w jaki sposób przeprowadzić inwestycję deweloperską krok po kroku – od momentu znalezienia działki do zakończenia inwestycji! Unikniesz kosztownych błędów debiutanta, za które w tej branży płaci się naprawdę słono. Uzyskasz wiedzę bezpośrednio od praktyków – osób, które prowadzą inwestycje deweloperskie na co dzień. Poznasz temat deweloperki od podszewki, dzięki czemu poczujesz się pewnie i unikniesz kryzysowych sytuacji. I oczywiście – otrzymasz olbrzymią dawkę motywacji! Nasze szkolenia to także świetna okazja do networkingu, zawierania nowych znajomości w branży, a nawet pozyskania inwestorów do własnych projektów.

Wejdź na stronę: Szkolenie deweloperskie Rozsądnych Braci – opinie i zobacz jakie są opinie uczestników poprzednich szkoleń.

Wiedza, którą przekazujemy na szkoleniu jest bezcenna dla osoby, która chce zostać deweloperem.

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/szkolenie-deweloperskie-u-rozsadnych-braci-8786728401

W tym roku gramy „ dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”.  To od Was zależy, jaką kwotę uda się nam osiągnąć!

To jak? Gracie z nami? ☺ 

Zobacz także: Poprzedni wpis | Następny wpis

Robert

W 2001 roku zacząłem przygodę z inwestycjami deweloperskimi a od 2012 roku zacząłem inwestować w nieruchomości generujące dochody pasywne. Działam głównie w Trójmieście i okolicach - skąd pochodzę. Tworzę program partnerski SASANKA® oraz program RENTON® budowy budynków z mieszkaniami na wynajem. Jestem współwłaścicielem spółki deweloperskiej działającej na Pomorzu. Prowadzę szkolenia dla przedsiębiorców chcących prowadzić firmy deweloperskie.

Powiązane wpisy

Moja opinia

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.