Wyjątkowo zimny maj, a tu… gorące pozwolenie :) na budowę! - ROZSĄDNI BRACIA - BLOG o inwestowaniu w nieruchomości

Pogoda nas nie rozpieszcza w tym roku w maju zbyt wysokimi temperaturami. Ale dziś wyjrzało słońce! Mamy także coś na rozgrzewkę: świeżo wydane pozwolenie na budowę naszej kolejnej inwestycji!

Podczas organizacji pozwolenia na budowę musieliśmy zmierzyć się z wieloma wyzwaniami 🤛🏻 🤨 związanymi z uzyskiwaniem różnego rodzaju uzgodnień i warunków przyłączeniowych. Poświęciliśmy wiele godzin swojego czasu na dopracowywanie projektu – szczególnie w zakresie funkcjonalności wnętrza poszczególnych mieszkań. Wiele razy na naszych środowych (i nie tylko środowych!) spotkaniach w ciągu ostatnich kilku miesięcy ten temat był jednym z głównych na tapecie. Potem projekt podlegał wnikliwej ocenie Urzędników🙎🏻‍♀️🙎🏽‍♂️🙎🏼‍♀️🙎🏼‍♂️, którzy pracowicie sprawdzili go pod względem formalnym. I w końcu: hurra💥! Doczekaliśmy się decyzji o pozwoleniu na budowę 😁 jako uwieńczenia prac całego zespołu biorącego udział w tym etapie przygotowania inwestycji. Dziękujemy Wam wszystkim! 👏🏻😍

Budowa będzie prowadzona w Rumi, nieopodal Aquaparku w Redzie. 💥 W inwestycji zaprojektowane zostały mieszkania w których największą uwagę przywiązaliśmy do funkcjonalności ❤️ oraz wygody ich użytkowania 🎯😍.

Więc jeśli jesteś zainteresowany mieszkaniem w Rumi koło Gdyni – sprawdź tę ofertę na stronie naszej firmy deweloperskiej  www.prm.pl. To właśnie tam znajdziesz pełną informację.

A jeśli chodzi o sam wygląd inwestycji to niech przemówią poniższe wizualizacje:

Zobacz: Poprzedni wpis | Następny wpis

Robert

W 2001 roku zacząłem przygodę z inwestycjami deweloperskimi a od 2012 roku zacząłem inwestować w nieruchomości generujące dochody pasywne. Działam głównie w Trójmieście i okolicach - skąd pochodzę. Tworzę program partnerski SASANKA® oraz program RENTON® budowy budynków z mieszkaniami na wynajem. Jestem współwłaścicielem spółki deweloperskiej działającej na Pomorzu. Prowadzę szkolenia dla przedsiębiorców chcących prowadzić firmy deweloperskie.

Powiązane wpisy

1 KomentarzMoja opinia

  • Witam, jestem przed zakupem działki budowlanej, chciałbym zbudować na niej bliźniaka, czy mogę to zrobić jako osoba prywatna bez rejestrowania DG czy zakładania spółki?

Moja opinia

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.