Sopot? Czemu nie… ;) - ROZSĄDNI BRACIA - BLOG o inwestowaniu w nieruchomości

Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz: lokalizacja – tę regułę wielokrotnie świadomie łamią doświadczeni inwestorzy. Dzisiaj, na przekór, postanowiliśmy zrobić coś zgodnego z tą zasadą.

Czy może być lepsza lokalizacja dla mieszkania niż Sopot, 300 m od plaży?

Oczywiście – pewnie są lepsze!

Bo najlepsza może być tylko jedna!

Ale przyznacie, że jeśli ktoś ogłosiłby plebiscyt na najlepszą polską lokalizację, to ta też mogłaby tam startować?

Zresztą, jeśli znasz lepszą lokalizację lub masz swoje wymarzone miejsce, gdzie chciałbyś mieć apartament – podziel się tym z innymi, komentując ten wpis! 🙂

Żona od dłuższego czasu wierciła mi dziurę w brzuchu o mieszkanie w takiej właśnie lokalizacji. No i jak pojawiła się okazja, to nie czekając długo złamałem swoją solenną obietnicę, że nigdy już nie będziemy kupować pojedynczych mieszkań.

Na swoje usprawiedliwienie dodam, że nasza spółka deweloperska nie ma na razie w swojej ofercie niczego w tym miejscu. 🙂

Oto parę szczegółów dotyczących lokalizacji dzisiejszego zakupu:

  • 400 m do wejścia plaży – 5 min. spacerem
  • 550 m do znakomitego baru Przystań. To legendarne miejsce na sopockiej plaży, gdzie zjesz pyszną rybę (i oczywiście zupę rybną), która najlepiej smakuje w doborowym towarzystwie. Dodatkową przyprawą jest z pewnością widok na morze.
  • 950 m do słynnego monciaka

Parametry mieszkania:

  • czwarte piętro w budynku z lat 60-tych; winda
  • powierzchnia mieszkania 78 m2
  • liczba pokoi – w momencie zakupu – 4

Mieszkanie będzie przygotowane do wynajmu na pokoje. Na początku, z uwagi na zbliżający się sezon, będzie to najem krótkoterminowy. Plan jest taki, aby mieszkanie było gotowe na przyjęcie pierwszych gości na majówkę.

Po wykonaniu remontu oczywiście pochwalimy się zdjęciami!

Poniżej zdjęcia z obecnego wnętrza. Zwróćcie uwagę na fakt, że w obu dużych pokojach z balkonami są po dwa grzejniki. Przypadek? 😉

[Edit] Poniżej pod zdjęciami umieściłem linka do wpisu ze zdjęciami mieszkania po remoncie.

W tym wpisie możesz zobaczyć jak wygląda mieszkanie po remoncie: Ludzie wybierają moje mieszkanie. Dlaczego?

Zobacz: Poprzedni wpis | Następny wpis

Robert

W 2001 roku zacząłem przygodę z inwestycjami deweloperskimi a od 2012 roku zacząłem inwestować w nieruchomości generujące dochody pasywne. Działam głównie w Trójmieście i okolicach - skąd pochodzę. Tworzę program partnerski SASANKA® oraz program RENTON® budowy budynków z mieszkaniami na wynajem. Jestem współwłaścicielem spółki deweloperskiej działającej na Pomorzu. Prowadzę szkolenia dla przedsiębiorców chcących prowadzić firmy deweloperskie.

Powiązane wpisy

1 KomentarzMoja opinia

Moja opinia

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.