Nie dałem prawie nic – dostałem aż tyle! - ROZSĄDNI BRACIA - BLOG o inwestowaniu w nieruchomości

W miniony weekend – wraz z Michałem – mieliśmy okazję być w Warszawie na zjeździe inwestorów biorących udział w szkoleniach Piotra Hryniewicza.

Zrobiliśmy tam krótką prezentację o działalności deweloperskiej. Chcieliśmy odczarować ten temat i zachęcić innych inwestorów do spróbowania swoich sił w tej branży.

Opowiedzieliśmy o pułapkach, możliwościach oraz pokazaliśmy kilka trików ułatwiających sprzedaż inwestycji deweloperskich. Przy okazji dziękujemy Karolinie za to, że wspaniale nas zapowiedziała.

Odpłacając za naszą otwartość – mimo niedoskonałości samej prezentacji – wielu inwestorów dzieliło się z nami swoimi doświadczeniami, wątpliwościami, planami i przede wszystkim swoją energią.

Wiele spotkań kuluarowych przedłużyło się tak, że nie udało mi się uczestniczyć we wszystkich wystąpieniach.

Utkwiły mi w pamięci wystąpienia następujących prelegentów: Wojtka, Sylwii i Macieja, Eweliny i Marka, Michała, Rafała, Kasi, Marcina.

W kuluarach miałem okazję rozmawiać z: Mateuszem – ekspertem od podnajmów, Michałem – ekspertem od budowania wizerunku społecznościowego; Krzysztofem z Gdańska – ekspertem od akcji i wprowadzania spółek na giełdę; Marzeną związaną z branżą lotniczą; energicznymi inwestorami z Bydgoszczy robiącymi flipy w hurtowych ilościach, młodymi inwestorami z Warszawy, którzy niebawem spodziewają się dziecka (życzę pomyślnego rozwiązania!); Jarkiem z miejscowości o niemożliwej do zapamiętania nazwie ;), Waldkiem i Karoliną z Wejherowa, Jackiem z Gdańska – ekspertem od krótkoterminowego najmu; Jarkiem z Gdańska, Karolem z Gdańska, Kasią z Łodzi, inwestorką Izą, architektką Gosią, niesamowitym Rafałem z Lublina, Kingą, która wraz z bratem kupiła całą kamienicę; Karolem z Gdańska; z młodym inwestorem z Częstochowy (więcej optymizmu!), Asią z Poznania i wieloma innymi osobami, których imion nie udało mi się niestety zapamiętać mimo, że byli to bardzo interesujący ludzie.

Wielki podziw musi budzić Piotr, który zbudował tak dużą społeczność inwestorów – będąc dla wielu z nich pierwszym mentorem. Pozdrawiam ludzi z zespołu Piotra: Izę, Ewę, Emilię i pozostałe osoby. Szczególne pozdrowienia mam dla Szymona, który filmował całe wydarzenie: Szymon, dawaj tylko nasze dobre ujęcia! 🙂

Pozdrawiam wszystkich inwestorów!

Zobacz: Poprzedni wpis | Następny wpis

Robert

W 2001 roku zacząłem przygodę z inwestycjami deweloperskimi a od 2012 roku zacząłem inwestować w nieruchomości generujące dochody pasywne. Działam głównie w Trójmieście i okolicach - skąd pochodzę. Tworzę program partnerski SASANKA® oraz program RENTON® budowy budynków z mieszkaniami na wynajem. Jestem współwłaścicielem spółki deweloperskiej działającej na Pomorzu. Prowadzę szkolenia dla przedsiębiorców chcących prowadzić firmy deweloperskie.

Powiązane wpisy

komentarze 4Moja opinia

  • Dziękujemy Wam rozsądni Panowie za podzielenie się wiedzą z branży deweloperskiej. Podsunęliście nam kilka ciekawych pomysłów. Liczę, że będziemy mogli się spotkać na szkoleniu z tej tematyki. Pozdrowienia z Bydgoszczy.

    • Panowie ja również dziękuję za Waszą prezentację w ten weekend. Podoba mi się Wasze podejście do inwestowania w nieruchomości. Ja także podziwiam to jak Piotr wraz z zespołem rozwinął tak dużą społeczność 🙂 Również pozdrawiam z Bydgoszczy.

      @Michał: Szkoda, że nie trafiliśmy na siebie na zjeździe. Porozmawialibyśmy o bydgoskim rynku. Jeśli chcesz, odezwij się do mnie.

    • Michale, cieszymy się że skorzystałeś z naszej prezentacji i wiedzy w niej zawartej 🙂 Widzę, że chyba rzeczywiście jest potrzebne takie szkolenie z praktykami, bo bardzo dużo osób pisze do nas w tym temacie 🙂 Pozdrawiamy.

Moja opinia

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.