LIVE001: Inwestycja deweloperska – budynek wielorodzinny - ROZSĄDNI BRACIA - BLOG o inwestowaniu w nieruchomości

Nasze pierwsze „wejście na żywo”, przy okazji oglądania jednej z naszych zakończonych inwestycji deweloperskich.

Chcieliśmy Wam pokazać, w jaki sposób wygląda taki budynek, a korzystając z okazji, że jedno z mieszkań nie znalazło jeszcze swojego właściciela – także wnętrze w stanie deweloperskim.

Był to nasz pierwszy „live”, więc wybaczcie niedociągnięcia 🙂.

Co myślicie o takiej formie przekazu? Dajcie znać!

Zobacz: Poprzedni wpis | Następny wpis

Piotrek

Mieszkam i inwestuję na Pomorzu. Jestem założycielem kilku spółek, które działają z sukcesem na rynku nieruchomości. Wśród nich są firmy: posiadające nieruchomości na wynajem, oferujące usługi zarządzania najmem, zrzeszające osoby inwestujące grupowo we flipy, a także taka, która prowadzadzi działalność deweloperską.

Powiązane wpisy

komentarze 2Moja opinia

  • Super osiedle, projekt. Chcę tak samo!! Odkąd trafiłem na Waszą stronę internetową, jestem Waszym fanem.
    Zamierzam wykorzystać posiadaną działkę na postawienie 4-mieszkaniowego budynku z użytkowym poddaszem. Ponieważ jestem lekarzem a nie budowlańcem, architektem itp, to nie wiem, od czego zacząć. Od Was dowiaduję się, że trzeba założyć spółkę. Mam już architekta, który przymiera się do projektu, wstępne zgody na media, a miejscowy plan zagospodarowania umożliwia w Katowicach-Podlesiu na budowę do 6mieszkaniowych kompleksów nie wyższych niż 8m. Działka jest wąska, ma 16,5m plus 3m użyteczności drogi wzdłuż niej, łącznie 1100mkw. Jak nawiązać z Wami kontakt, żebym mogł dowiedzieć się, jak poprowadzić ten biznes? Serdecznie proszę, pomóżcie!

Moja opinia

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.