unikalna wiedza

WYGODNA NAUKA

12 miesięcy on-line

zacznij od razu

unikalna wiedza

wygodna nauka

12 miesięcy

zacznij od razu

Jak budujemy spółki deweloperskie z inwestorami?

ROZSĄDNI BRACIA.pl / SKLEP / Jak budujemy spółki deweloperskie z inwestorami?

Zapis webinaru przeprowadzonego w zamkniętej grupie dla Absolwentów szkolenia deweloperskiego Rozsądnych Braci.

970,00 zł

Cena zawiera 23% VAT

Jak założyć spółkę deweloperską z inwestorem? I to tak żeby można było w odpowiedni sposób ustalić podział zysku i odpowiedzialności.

Oczywiście z uwzględnieniem nowych regulacji 2021 dotyczących nowego CITu od spółek komandytowych. Czy można wymyślić coś lepszego od np. przejścia  na spółkę jawną lub wejścia osobą fizyczną jako komplementariusz?

O tym właśnie mówią Piotr i Michał podczas webinaru przeprowadzonego w zamkniętej grupie Absolwentów szkolenia deweloperskiego i pokazują szczegółowo jak my radzimy sobie z tym tematem w naszych inwestycjach.

Kupując to nagranie otrzymujesz:

Unikalna wiedza

Szczegółowe wyjaśnienie struktury spółek wykorzystywanej przez nas w inwestycjach w których bierze udział zewnętrzny, pasywny inwestor.

Nagranie webinaru

Nagranie webinaru przeprowadzonego w zamkniętej grupie dla Absolwentów naszego szkolenia deweloperskiego.

1 godzina nagrania

Kupując dostęp do nagrania otrzymujesz ponad godzinny, merytoryczny materiał i praktyczną wiedzę niezbędną dla każdego kto poważnie myśli o rozpoczęciu działalności deweloperskiej.

12 miesięcy dostępu

Masz dużo czasu na zapoznanie się z nagraniem i skorzystanie z przekazanej przez nas wiedzy. Możesz wracać do nagrania wielokrotnie w razie potrzeby.

Prowadzący:

Piotr Kiereś

Michał Kiereś

Komentarze uczestników webinaru

© All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znak słowny ROZSĄDNI BRACIA® jest prawnie zastrzeżonym znakiem towarowym. Znak graficzny ROZSĄDNI BRACIA jest prawnie zastrzeżonym znakiem towarowym. Użycie jakichkolwiek elementów tekstowych lub graficznych z niniejszej strony wymaga pisemnej zgody.

Copyright by Rozsądni Bracia®

Copyright by Rozsądni Bracia®

Copyright by Rozsądni Bracia ®