Masz nieruchomość 
i nie wiesz co z nią zrobić?

Relacje są najważniejsze- to nasze motto w biznesie
Michał Kiereś, Piotr Kiereś i Robert Kiereś

Co możemy zrobić razem?

Jeśli Twoja nieruchomość będzie odpowiednia pod względem lokalizacji, przeznaczenia oraz ceny to możemy rozpocząć współpracę. Zobacz co możemy razem zrobić:

Inwestycje deweloperskie

Możemy postawić na Twojej działce osiedle deweloperskie przeznaczone na sprzedaż. Oprócz uzyskania ceny działki dodatkowo zarabiasz na prowadzonej przez nas inwestycji deweloperskiej.

Wybudujemy dla Ciebie inwestycję rentierską

Na Twojej nieruchomości może powstać budynek na wynajem. Może to być zarówno budynek z mieszkaniami na wynajem, jak i budynek usługowy – np. przedszkole. Potem go wynajmiemy i podzielimy się uzyskanym czynszem.

Ty wybudujesz i nam wynajmiesz

Jeśli dysponujesz wolnymi środkami lub zdolnością kredytową to możesz wybudować budynek zgodnie z naszymi wytycznymi a my podpiszemy z Tobą długoterminową umowę najmu. Zarabiasz na czynszu w całkowicie pasywny sposób.

Jak możemy Ci pomóc?

Dysponujemy specjalistyczną wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem w zakresie inwestycji deweloperskich oraz w zakresie inwestowania w nieruchomości. Możemy wspólnie sprawić, że Twoja nieruchomość zacznie dla Ciebie zarabiać!

Co możemy zaoferować

Jeśli Twoja nieruchomość będzie dla nas interesująca to możesz spodziewać się otrzymania od nas oferty współpracy na polach opisanych na tej stronie. 

Jeśli Twoja nieruchomość nie będzie interesująca dla nas osobiście możemy przekazać informację o niej także Absolwentom naszych szkoleń deweloperskich, których jest już kilkuset.

Jakich nieruchomości szukamy?

Nieruchomość musi mieć uregulowany stan prawny, a w przypadku działek musi mieć określone przeznaczenie. Oznacza to, że działka powinna posiadać decyzję o warunkach zabudowy bądź być objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Takie informacje sprawdzisz w lokalnym Urzędzie Miasta bądź Urzędzie Gminy.

DZIAŁKI
pod budownictwo jednorodzinne

Nieruchomości gruntowe położone w okolicach większych miast lub w mniejszych miastach w bliskim sąsiedztwie uzbrojenia: woda, prąd, gaz. Powierzchnia: minimum 5000 m2.

KAMIENICE

Budynki mieszkalne, które posiadają dobrej jakości konstrukcję i zlokalizowane są w centrach miast.

DUŻE BUDYNKI

Budynki które mają powyżej 1000 m2 powierzchni i położone są w dobrych lokalizacjach.

DZIAŁKI
z pozwoleniem na budowę

Nie masz pieniędzy na budowę lub nie opłaca Ci się budowa zaprojektowana na działce.

DZIAŁKI
pod budownictwo wielorodzinne

Nieruchomości gruntowe położone w centrach miast lub położone pod miastem

LOKALIZACJA: CAŁA POLSKA

Uważasz, że Twoja nieruchomość ma potencjał? Daj nam znać niezależnie od tego gdzie ona się znajduje.

Aha, i prośba: pamiętaj o tym 😉

Kim jesteśmy

Jesteśmy inwestorami w nieruchomości. Prowadzimy inwestycje deweloperskie – budujemy budynki na sprzedaż, tworzymy inwestycje rentierskie, prowadzimy także przedszkola. Prywatnie jesteśmy braćmi 🙂

Kim nie jesteśmy

Nie jesteśmy pośrednikami w obrocie nieruchomości.

Skontaktuj się z nami