Spółki inwestowania grupowego zostały powołane do życia! W odpowiedzi na Wasze pytania o możliwość wspólnego zainwestowania stworzyliśmy odpowiednie mechanizmy. Nie zdążyliśmy jeszcze o tym napisać na blogu a już pierwsze inwestycje się spięły, pierwsze transakcje zostały zrobione…

W maju powołaliśmy do działania następujące spółki:

  • BRATNA IG1 sp. z o.o. – inwestowanie krótkoterminowe we flipy, czyli zakup mieszkań w okazyjnej cenie, ich remont oraz późniejsza sprzedaż z zyskiem
  • BRATNA IG2 sp. z o.o. – inwestycja rentierska dla osób, które chcą swój kapitał (lub jego część) zabezpieczyć przed inflacją oraz uzyskiwać regularne, długofalowe przychody

IG1 – Inwestycje we flipy

Spółka BRATNA IG1 sp. z o.o. zajmująca się flipami zaoferowała pierwszą inwestycję w dwa tygodnie po formalnym powołaniu. Zebrała wśród inwestorów kapitał w wysokości 340.000 złotych w przeciągu kilku godzin! Przedmiotem inwestycji jest zakup, remont i sprzedaż mieszkania położonego w Gdańsku. Naprawdę wielki sukces!

Jeśli tak dalej pójdzie, to niedługo kupimy wspólnie całe Stare Miasto w Gdańsku! 🙂

Już wkrótce będzie można zarobić na kolejnych nieruchomościach inwestując jedynie w ich malutki fragment.

IG2 – Inwestycja rentierska w mieszkania na wynajem

Poprzez spółkę BRATNA IG2 sp. z o.o udostępniliśmy możliwość zainwestowania z nami w mieszkania na wynajem w Gdyni. Prognozowana stopa zwrotu to 9-10% w skali roku. Budynek, którego dotyczy inwestycja jest wyremontowany i już pracuje, przynosząc dochody z tytułu wynajmu. Jeśli myślisz o stałych, regularnych dochodach pasywnych – koniecznie zapoznaj się z tym projektem.

Wypłaty odbywają się w czerwcu i grudniu każdego roku (szczegóły na stronie inwestycji). Czyli otrzymujesz zastrzyk gotówki tuż przed wakacjami i przed świętami.

Aktualnie zebrany kapitał to kilkaset tysięcy złotych i cały czas się powiększa. My, jako inicjatorzy przedsięwzięcia, zainwestowaliśmy w nie 250.000 złotych – zostawiając nieco miejsca dla innych inwestorów. 😉

Odliczanie dla inwestorów  ruszyło właśnie teraz: jeśli chciałbyś wejść do tej inwestycji to pamiętaj o tym, że pierwsze podwyższenie kapitału planujemy wykonać  dnia 30 czerwca 2017. Do tego czasu należy odesłać do nas komplet podpisanych dokumentów oraz do dnia 29 czerwca 2017 należy wpłacić kapitał do zainwestowania.

Dlatego czas na podjęcie decyzji jest tylko do 20 czerwca 2017 r. I tylko do tego dnia czekamy na deklaracje przystąpienia do tej inwestycji w ramach pierwszego podwyższenia kapitału.  Pamiętaj, że kolejne podwyższenia kapitału nastąpią jedynie w przypadku, gdy Spółka nie uzyska pełnej kwoty potrzebnej do zakupu całości przedmiotowego budynku.

Masz kapitał i chcesz zrobić z nim coś rozsądnego?

Czy wiesz, że kiedyś jako bracia prowadziliśmy konkurencyjne firmy na tym samym rynku? Z czasem jednak przekonaliśmy się, że działając wspólnie można osiągnąć znacznie więcej. Ten efekt synergii jest szczególnie widoczny, gdy spojrzymy na skalę projektów, które robiliśmy wcześniej samotnie i porównamy je z projektami realizowanymi obecnie. Zarówno przychody, jak i satysfakcja z zakończonych przedsięwzięć jest o wiele większa!

Razem można dużo więcej. Jeśli chcesz poczuć jak to jest mieć dochód pasywny, jeśli chcesz zarabiać na flipach, jeśli chcesz zarabiać na inwestycjach deweloperskich – zrób pierwszy krok inwestując nawet niewielki kapitał. Wejdź na stronę: www.bratna.pl, wyszukaj inwestycję, która Cię interesuje i… działaj!Już wkrótce udostępnimy możliwość wejścia w nasze inwestycje deweloperskie na zasadach inwestowania grupowego z finansowaniem bankowym organizowanym przez nas. Jeśli interesuje Cię ten temat – trzymaj rękę na pulsie!

Zobacz: Poprzedni wpis | Następny wpis
Robert

Robert

Kilkanaście lat temu zacząłem przygodę z inwestycjami deweloperskimi a od 2011 roku zacząłem inwestować w nieruchomości generujące dochody pasywne. Działam głównie w Trójmieście i okolicach - skąd pochodzę. W inwestowaniu w nieruchomości cenię wolność wyborów i niezależność uzyskaną z dochodów pasywnych.
Udostępnij, jeśli uważasz ten tekst za wartościowy:

Powiązane wpisy

komentarze 2Moja opinia

Moja opinia

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.